Пластична хірургія: збільшення грудей та інші види оперативного втручання

Краса, Медицина 09:21, 22.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

операція по збільшенню грудей

Різні естетичні та фізіологічні проблеми можна усунути завдяки проведенню пластичних операцій. Для цього у клініці Мед-Атлант в м. Івано-Франківськ є пластична хірургія, у відділенні якої працюють кваліфіковані лікарі з досвідом. На консультації хірург детально розповість про всі нюанси, у тому числі можливі негативні наслідки, розцінки на послуги та ін.

Які види операцій у компетенції пластичного хірурга?

У приватному медичному центрі Івано-Франківська проводять такі основні види пластичних операцій:

 • пластика молочних залоз або мамопластика;
 • естетична хірургія живота або абдомінопластика;
 • ліпосакція (видалення жиру);
 • ліпофілінг;
 • лікування гінекомастії;
 • блефаропластика, отопластика та ін.

Залежно від виду оперативного втручання можна усунути, як вікові зміни на обличчі та тілі, так й естетичні або фізіологічні дефекти, деформацію тканин та ін. Наприклад, абдомінопластика може бути показана після вагітності, різкого схуднення, гормонального збою.

На консультації фахівець обов’язково призначить комплексне обстеження, щоб визначити наявність можливих протипоказань. За їх відсутності призначається зручний час проведення операції.

Реабілітаційний період у кожному випадку визначається індивідуально, і залежить від типу та складності операції. У пластичній хірургії оперативне втручання поділяється на естетичну корекцію та реконструктивне усунення дефектів.

Збільшення грудей: особливості та характеристики імплантів

У приватному медичному центрі Івано-Франківська збільшення грудей є однією із найпоширеніших пластичних операцій. Такий метод дозволяє жінці повернути впевненість у власній привабливості, усунути вікові зміни, фізіологічні вади та ін.

Збільшення молочних залоз проводиться двома способами – ендопротезування (установка імплантів) та ліпофілінг (використання жирової тканини пацієнтки). Пластичний хірург на консультації допоможе підібрати правильний розмір грудей, форму імплантів, які виготовляються із різних матеріалів.

До основних характеристик імплантів відносять таке:

 • обсяг імпланту;
 • тип наповнювача (силікон, біогель та ін.);
 • ширина основи;
 • профільна висота;
 • проєкція та форма;
 • текстура.

До пластичної хірургії молочних залоз відносять збільшення/зменшення грудей, заміну імплантів, підтяжку, реконструкцію сосків, ліпофілінг та ін.

Пацієнти обирають клініку Мед-Атлант в Івано-Франківську з низки причин. До основних переваг вони відносять лояльну цінову політику, наявність новітнього діагностичного обладнання, штат кваліфікованих лікарів, у тому числі й пластичних хірургів, гарантію конфіденційності та комфортні умови в стаціонарі.

Записатися на консультацію можна на сайті клініки (проста онлайн форма) або за телефоном. Гарантується безпека та конфіденційність кожному, прозорість умов та надійність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору