Північно-Слобожанському напрямку бійці бригади «Сталевий кордон» мінусували дві «гербери»
Війна 14:14, 26.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сили оборони продовжують ефективно протидіяти ворогу на Північно-Слобожанському напрямку.
Лише за минулу добу прикордонники знищили ворожі повітряні цілі – дві «гербери».
Все частіше противник намагається маскувати «гербери» під «шахеди», аби відволікти мобільні вогневі групи. Та якою б не була повітряна загроза — вона буде знищена, наголосили в Держприкордонслужбі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: