Пів тисячі дітей вже евакуювали із прикордоння Сумщини
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх під час брифінгу.
В області триває добровільна евакуація населення з 5-кілометрової прикордонної зони. Станом на сьогодні звідти вже виїхали 500 дітей. З батьками тих неповнолітніх, які ще там лишаються, проводять бесіди та переконують покинути небезпечну зону, передає Кордон.Медіа.
Найскладніша безпекова ситуація залишається у Великописарівській, Середино-Будській, Краснопільській та Білопільській громадах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: