Сервис Центр

Після видалення пухлини хребта та хіміотерапії семирічна мешканка Глухова проходить реабілітацію у Шостці і мріє знову ходити. Сім’я просить допомоги

 Поділитися

Поділитися в

У 2017 році Марійці Кудояр з сусіднього Глухова поставили діагноз «Анапластична епендимома шийного відділу хребта на рівні С2-С7». Після видалення пухлини дівчинка втратила здатність рухатись. Пройшла 5 блоків хіміотерапії, курс променевої терапії та 4 блоки противорецидивної хіміотерапії.

Марійці потрібно своєчасно проходити реабілітацію до повного одужання, оскільки в неї наявний спастичний тетрапарез переважно в нижніх кінцівках та лівій руці. Реабілітацію дівчинка проходить у Шостці.

– Донечка займається кожного дня, щоб знову повноцінно жити. Самі звичайні речі, такі як сидіти, ходити, бігати, для Маші це не прості речі, а велика щоденна праця. Просто посидіти, рівно державши спину, не спираючись на руки, Марійка може не більше 5 хвилин. Та потрібно займатись, тренувати м’язи, щоб надалі можна було весь час тримати спину рівно. Марійці потрібна кваліфікована реабілітація, яку можуть надати лише фахівці. Допоможіть донечці в її бажанні одужати. Вона дуже хоче ходити. Вона навіть не плаче, коли займається. Вона посміхається, бо вірить, що в неї вийде одужати, вона докладає всіх зусиль, старанно виконує все, що потрібно з фізичних вправ. Їй лише потрібна підтримка. Щиро вдячні кожному хто протягнув руку допомоги і зробив крок назустріч моїй донечці!повідомляє мама Марійки Ірина Кудояр.

 Перерахувати кошти на реабілітацію Марійки Кудояр можна на карту ПриватБанку 4149 4991 3168 7954 Кудояр Ірина Анатоліївна (мама)

Контактний телефон волонтера Стеценко Вікторії – 099 057 4682.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору