Після ворожої атаки 138 мешканців Шостки подали заяви про пошкодження житла
Суспільство 18:39, 30.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні протягом дня у Шостці було зареєстровано 138 заяв від власників житла, пошкодженого в результаті ворожої атаки.
Про це повідомляє міський голова Микола Нога.
Завтра штаб з ліквідації наслідків продрвжить роботу з 9:00, приміщення дитсадку № 9 «Десняночка» (вул. Привокзальна)
Для подання заяви при собі необхідно мати:
• Паспорт і ІПН власника;
• Документ про право власності на житловий будинок, квартиру тощо.
• Технічний паспорт.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: