Дерматолог
Авто Світ

Після ворожої атаки 138 мешканців Шостки подали заяви про пошкодження житла

Суспільство 18:39, 30.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні протягом дня у Шостці було зареєстровано 138 заяв від власників житла, пошкодженого в результаті ворожої атаки.

Про це повідомляє міський голова Микола Нога.

Завтра штаб з ліквідації наслідків продрвжить роботу з 9:00, приміщення дитсадку № 9 «Десняночка» (вул. Привокзальна)

Для подання заяви при собі необхідно мати:

• Паспорт і ІПН власника;

• Документ про право власності на житловий будинок, квартиру тощо.

• Технічний паспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору