Після перемоги маємо побудувати справжню стіну з Росією – голова Сумської ОВА Живицький

Безпека, Війна 17:19, 6.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

На кордоні з Росією в Сумській області має бути побудована п’ятиметрова стіна та лінія оборони, яка дасть можливість запобігти новому можливому вторгненню окупантів. Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

“Поки ми не збудуємо стіну, як між США і Мексикою, – чи ще в рази більшу та потужнішу, – загроза для Сумщини, на жаль, буде залишатися. Поки такої стіни немає – дуже складно щось прогнозувати”, – каже він.

За словами Живицького, це питання обговорюється з 2014 року, але за вісім років нічого не було зроблено.

Наприкінці 2021-го, коли загроза вторгнення почала збільшуватися, про це на центральному рівні досить серйозно говорили, запевняє очільник ОВА.

“На жаль, не встигли. А ті інженерні плани, які пропонувалися, на сьогодні вже не достатні. Їх реалізація не дала б необхідного ефекту”, – констатує він.

Тому, на його думку, було б непогано побудувати “хорошу п’ятиметрову стіну. Як у висоту, так і в ширину”. Також треба будувати лінію оборони. І це мають бути стаціонарні фортифікаційні споруди, опорні пункти.

“І вся лінія кордону з Росією має бути захищена не тільки стіною, а повинні постійно бути тут і військові”, – резюмує Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору