Після нічної атаки ворога по місту на Сумщині, рятувальники дістали з-під уламків песика + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі 22 квітня, після нічного ворожого авіаудару по Білопільській та Ворожбянській громадах, фахівці ДСНС залучалися на обстеження пошкоджених територій.
Під час розвідки в Білопільській громаді, рятувальники раптом почули скавучання. Серед уламків, перебував наляканий песик.

Рятувальники обережно витягли тварину з-під завалів та передали її господарці, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.
Співробітники ДСНС не просто ліквідовують наслідки обстрілів — вони повертають надію, навіть у найтемніші моменти.
Загалом, внаслідок влучань пошкоджено 9 приватних домогосподарств та травмовано 1 цивільну особу.
Напередодні, у Краснопільській громаді рятувальники ліквідували пожежу в двоповерховому багатоквартирному будинку, що виникла внаслідок ворожого влучання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: