Дерматолог
Авто Світ

Після нічної атаки ворога по місту на Сумщині, рятувальники дістали з-під уламків песика + Відео

Війна, ДСНС 09:42, 22.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вночі 22 квітня, після нічного ворожого авіаудару по Білопільській та Ворожбянській громадах, фахівці ДСНС залучалися на обстеження пошкоджених територій.

Під час розвідки в Білопільській громаді, рятувальники раптом почули скавучання. Серед уламків, перебував наляканий песик.

Рятувальники обережно витягли тварину з-під завалів та передали її господарці, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.

Співробітники ДСНС не просто ліквідовують наслідки обстрілів — вони повертають надію, навіть у найтемніші моменти.

Загалом, внаслідок влучань пошкоджено 9 приватних домогосподарств та травмовано 1 цивільну особу.

Напередодні, у Краснопільській громаді рятувальники ліквідували пожежу в двоповерховому багатоквартирному будинку, що виникла внаслідок ворожого влучання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору