Після нічної атаки Шостки постраждалих немає – головний лікар ЦРЛ + Відео
Офіційно 10:49, 28.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Центральна районна лікарня працює в умовах підвищеного режиму для надання медичної допомоги. Про це під час апаратної наради проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
«Після сьогоднішньої ночі, на щастя, постраждалих не було», – повідомив він.
Олег Штогрин зазначив, що медики готові до будь-якого розвитку ситуації і можуть надавати необхідну медичну допомогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: