Дерматолог
Авто Світ

Після нічної атаки Шостки постраждалих немає – головний лікар ЦРЛ + Відео

Офіційно 10:49, 28.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Центральна районна лікарня працює в умовах підвищеного режиму для надання медичної допомоги. Про це під час апаратної наради проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

«Після сьогоднішньої ночі, на щастя, постраждалих не було», – повідомив він.

Олег Штогрин зазначив, що медики готові до будь-якого розвитку ситуації і можуть надавати необхідну медичну допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору