Дерматолог
Авто Світ

Після майже трьох років неволі з полону повернувся військовий із Шосткинської громади

Суспільство 15:33, 6.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 5 лютого, під час 71-го обміну полоненими між Україною та Росією до дому повернувся житель села Богданівка Шосткинської громади, 46-річний військовослужбовець 58-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Великоконь.

Про це пише Суспільне з посиланням на сестру Сергія Наталію.

“Я сьогодні вночі з ним спілкувалася, він так спокійно говорив. Зв’язок постійно пропадав, він питав за свою маму, як вона. Ми так всі його чекали, ходили на акції на його підтримку. Я займалася всіма документами, бо мамі його під 80 років”, — сказала пані Наталія.

Сергій Великоконь потрапив уй полону поблизу села Діброва на Луганщині. Він перебував у неволі два роки і 11 місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору