Пішов з життя тренер Шосткинської станції юних техніків Валерій Голиш

Втрата 16:59, 17.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Про тяжку втрату повідомляє Шосткинська станція юних техніків. Сьогодні, 17 квітня, пішов з життя керівник гуртка Валерій Іляріїч Голиш, який виховав не одне покоління юних техніків Шосткинщини. У Шосткинській СЮТ він працював більше чотирьох десятків років.
– Пішов з життя Тренер з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша. 44 роки тому доля привела Валерія Ілярійовича в стіни закладу. Протягом цих років він простелив дорогу у доросле життя, великий спорт багатьом своїм вихованцям. Любили і поважали його колеги, батьки, діти за чуйне і добре серце, за розуміння, за те, що він завжди підтримував ініціативу, заохочував творчість, помічав і схвалював найменшу іскринку нового.
 Пішла з життя дорога Людина кожному із нас. Його життя – це його скарб, подарований людям, людським душам, друзям, дітям, онуці. Совісний і чутливий. Все своє життя він жив з гадкою про тих, кому віддавав знання майже півстоліття. Всі вихованці його пам’ятали і завжди дякували за науку. У кожній дитині він залишив частку свого серця…
Вічна пам’ять…
Колектив Шосткинської станції юних техніків висловлює співчуття родині з приводу передчасної смерті Валерія Іляріїча Голиша, – повідомляє Шосткинська станція юних техніків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору