Пішла з життя легендарна екс-очільниця Шостки Сталіна Кушнірова. Прощання відбудеться завтра

Втрата 18:10, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 лютого, на 83 році пішла з життя Сталіна Дмитрівна Кушнірова, почесний громадянин нашого міста, колишня очільниця Шосткинського міськвиконкому, 1-й секретар Шосткинського міськкому КПУ Сумської області, член Ревізійної Комісії КПУ в 1981—1990 р.

Сталіна Кушнірьова народилася 27 жовтня 1939 р. у м. Ужур (Красноярський край). У 1956-64 р. працювала на заводі «Імпульс». 1964 – була другим секретарем Шосткинського міськкому ЛКСМУ. 1967-77 р. р. – працювала завідувачем відділу пропаганди та агітації міськкому партії, секретарем міськкому. У червні 1977 р. обрана головою виконкому міської ради. Згодом стала першим секретарем міськкому Компартії України. На цій посаді працювала до 1990 р. Після виходу на пенсію працювала у міськраді, на «Свемі», НДІХП. Вона була удостоєна високих державних нагород, серед яких два ордени Трудового Червоного Прапора.

Свого часу Сталіна Дмитрівна творила нову історію міста. У тому числі, завдяки її таланту керівника, кипучій енергії Шостка розбудовувалася, перетворювалася на розвинений промисловий, культурний, спортивний центр Сумщини. За часів керівництва Сталіни Кушнірової, як згадують старожили, Шостка була містом троянд, вони повсюди цвіли на газонах і клумбах…

Як інформують у Шосткинській міській раді, прощання із легендарною жінкою, колишнім мером Шостки відбудеться завтра, 23 лютого, з 12:00 до 13:00 у Центрі культури та дозвілля (колишній БК “Родина”) по вул. Садовий бульвар, 13.

– Сьогодні ми втратили Сталіну Кушнірову – людину-легенду, яка зробила безцінний внесок у розбудову Шостки. Все життя Сталіни Дмитрівни було пов’язане з нашим містом – від юнацьких років до останнього подиху. Її патріотизм та непересічний талант керівника перетворили Шостку на потужний центр виробництва, науки, спорту та культури півночі України.
Ми прощаємося з Почесним громадянином нашого міста, з гордістю нашої малої Батьківщини. Схиляємо голови в скорботі та пошані і згадуємо слова славетної нашої землячки: «Шостці я ніколи не зраджувала!».
Від імені всіх жителів нашої громади висловлюю щирі співчуття родичам і всім, хто особисто знав Сталіну Дмитрівну Кушнірову, – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук шосткинський міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору