Піротехніки знищили на Шосткинщині дві міни
ДСНС 10:30, 22.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби на території Шосткинського району піротехніками ДСНС знищено 2 вибухонебезпечних предмети. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Сумській області.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян:
- Будьте обачні та обережні.
- Не нехтуйте знаками мінної безпеки.
- Не торкайтесь, не підходьте, не чіпайте.
При виявленні вибухонебезпечних предметів телефонуйте за номерами 101 або 102.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: