Піротехніки ДСНС знищили 11 боєприпасів у чотирьох районах Сумщини, зокрема й на Шосткинщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби піротехніки ДСНС, які працювали на смущині, вилучили та знищили бойову частину від реактивної системи залпового вогню, артилерійський снаряд, 2 мінометних міни, 5 касетних боєприпасів, постріл гранатометний, та саморобний вибуховий пристрій.
Загалом підрозділи знешкодили 11 боєприпасів, які виявили в Охтирському, Шосткинському та Конотопському районах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!






Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: