Дерматолог
Авто Світ

Піротехніки ДСНС знищили 11 боєприпасів у чотирьох районах Сумщини, зокрема й на Шосткинщині

Безпека, Вибухи, ДСНС 15:26, 8.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Минулої доби піротехніки ДСНС, які працювали на смущині,  вилучили та знищили бойову частину від реактивної системи залпового вогню, артилерійський снаряд, 2 мінометних міни, 5 касетних боєприпасів, постріл гранатометний, та саморобний вибуховий пристрій.

Загалом підрозділи знешкодили 11 боєприпасів, які виявили в Охтирському, Шосткинському та Конотопському районах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору