Підвищення рівня захворюваності населення громади на ГРВІ поки немає
Здоров'я 14:30, 21.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Рівень захворюваності на ГРВІ нашої громади з 11 по 17 березня залишалась нижчою епідемічного порогу, інформує Шосткинськкий районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
У місті всього захворіло – 126 осіб (попередній тиждень – 138), показник захворюваності склав 169 на 100 тис. населення. Серед тих, хто захворіли, – 31 дитина (14 школярі та 8 вихованців дошкільних закладів).
Випадки грипу не реєструвались.
У селах нашої громади всього захворіло 17 мешканців, 6 дітей (2 школярі та 4 дошкільнята)
Організовано проведення необхідних протиепідемічних заходів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: