Дерматолог
Авто Світ

Шосткинців закликають долучитися до ініціативи “Підвези за Дякую”

 Поділитися

Поділитися в

Підвези за Дякую - Наталія Сало

Ні для кого не є секретом, як іноді важко дістатися в Шостку з навколишніх сіл, особливо зранку. Тим паче, зараз, в таку морозну погоду дуже некомфортно довгий час чекати автобус на зупинці.

Суто життєву історію на своїх сторінках в соціальних мережах розповіла підприємиця, топ-лідерка FARMASI Наталія Сало. Наталія живе в одному із сіл громади, і коли на власному автомобілі їздить до міста, по можливості намагається підвозити людей, які стоять на зупинці. При чому, грошей принципово не бере. Каже, що це її “золоте” правило!

Люди почали забувати, як це просто допомагати без грошей. Майже щоразу, коли пасажири протягують мені гроші, а я відмовляюся брати, вони навіть не розуміють, як на це реагувати. Дехто навіть обурюється – як це ви не берете грошей?! Достатньо просто сказати мені: “Дякую”, – розповідає Наталія Сало.

Шостка.INFO вважає це гарною соціальною ініціативою. Тому звертаємося до водіїв, які їдуть у Шостку з сіл: якщо у вас є така можливість, підвезіть пасажирів за “ДЯКУЮ”! І цей світ стане трішечки добрішим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору