Підприємців Шосткинщини запрошують до конкурсу проєктів для часткового відшкодування кредитів з обласного бюджету

Бізнес, Конкурс 16:06, 11.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Традиційно щороку на Сумщині проводиться конкурс проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання з обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманих у державних банківських установах.
 Як інформує Шосткинська РДА, проведення конкурсного відбору проектів оголошено і у поточному році.
 Заходи реалізуються у межах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Сумської обласної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року.
 Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади), відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.
 Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно з 12 серпня до 10 вересня поточного року включно подати до комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, телефон 095 00 67 494,e-mail: fondsumy-sor@ukr.net) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2021 роки.
  Засідання обласної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва відбудеться 27 вересня, о 13:00, за адресою: м. Суми, майдан
Незалежності 2, в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації, кабінет № 115, 6 поверх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору