Підприємців Шостки запрошують до участі в освітній програмі за підтримки Інституту Маркетингу Естонії

 Поділитися

Поділитися в

 З 28 червня по 20 липня Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на освітню програму Export Academy 2022, повідомляє начальник управління економіки Шосткинської міської ради Дар’я Гребенюк.
Довідково
 Export Academy 2022 – це навчальна програма для українських МСП, які планують виходити на зовнішній ринок або бажають розширити експортну діяльність. За результатами навчання на програмі учасники створять детальний індивідуальний експортний план з виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.
 Програма передбачає 2 формати участі: самостійний та з тренерським супроводом; 6 навчальних модулів з теоретичними матеріалами та 6 практичних воркшопів, виконання практичного домашнього завдання, сесії зворотного зв’язку, доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де оцінюється прогрес, нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин та створення партнерств для експорту.
 До навчання запрошуються менеджери зовнішньоекономічної діяльності, керівники компаній, які планують розпочати експортну діяльність або вже мають досвід експорту та є діючими експортерами з числа малого та середнього бізнесу усіх галузей виробництва.
 Навчання проходитиме з серпня по грудень. Один модуль програми вивчається впродовж трьох тижнів. Навчання відбуватиметься українською мовою, але учасникам тренерського формату необхідне знання англійської мови. Учасник програми повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань.
 По закінченню курсу (у разі виконання умов) учасники отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).
 Детальніше про умови сертифікації, опис програми, умови участі за посиланням: https://export.gov.ua/education/179-export_academy_2022.
Контактна особа від Установи – провідний фахівець відділу експортної освіти Пащуков Сергій, електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua, мобільний телефон: 066-423-53-23.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору