Підпалив авто військового за гроші: на Сумщині затримали 44-річного чоловіка
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці затримали 44-річного мешканця Сум за умисний підпал автомобіля військового. У Сумській обласній прокуратурі зазначили, що таку пропозицію чоловік знайшов у Telegram-каналі, шукаючи собі роботу.
У ніч на 2 жовтня зловмисник підпалив машину військового за допомогою легкозаймистої речовини. Авто вигоріло вщент. Пізніше вогонь перекинувся на дві сусідні машини цивільних у дворі багатоповерхівки.
За даними досудового розслідування, підозрюваного вже обрали запобіжний захід — перебування під вартою без права на заставу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: