Під час виконання бойових завдань загинув іще один житель Шосткинщини Володимир Виходець
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
При виконанні бойових завдань героїчно загинув ще один житель Шосткинщини – Виходець Володимир Васильович. Без батька залишилася маленька донечка Настя, 2017 року народження…
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив шосткинський міський голова Микола Нога.
– До останнього подиху Володимир боронив нашу Батьківщину, відстоював право українців жити вільно та гідно. Щиро співчуваємо кожному, хто знав загиблого – рідним, близьким і друзям.Вічна пам’ять і шана воїнам Світла, які заплатили найвищу ціну за любов до рідної землі та нашого народу. Героям слава. Слава Україні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: