Під час виконання бойових завдань героїчно загинув мешканець Шосткинської громади Ігор Сидько

Втрата, Герої 17:04, 11.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Про загибель іще одного мешканця нашої громади, який захищав Україну з 2014-го і був відзначений нагородами Президента України, повідомив шосткинський міський голова Микола Нога:
Війна забирає кращих синів України. Під час виконання бойових завдань героїчно загинув Сидько Ігор Іванович, житель нашої територіальної громади.
 Все життя його було пов’язане з нашим краєм. Тут він народився в багатодітній родині, здобув освіту в школі № 8, вивчився на тракториста. Працював на заводі «Імпульс» та на пилорамі, а пізніше – кухарем.
За словами близьких, Ігор Сидько завжди був душею компанії та людиною, яка завжди підтримає. Для багатьох він став не тільки товаришем і другом, але і – хресним батьком їх дітей. З любов’ю та терпінням відбудовував будинок у смт Вороніж. Мріяв, що він стане родинним оберегом для нього та доньки. Але не судилося…
 В 2014 році наш земляк їде добровольцем на фронт, а пізніше – вступає до батальйону «Донбас». Які б не були складні часи, Ігор ніколи не схиляв голову та вірив у краще. За сміливість та військові успіхи був відмічений нагородами Президента України. Кожного дня Ігор Сидько наближав мир для кожного з нас і заплатив за це найвищу ціну…
Схиляємо голови перед пам’яттю героя. Молимося за упокій його душа та за Божу підтримку його родини.
Слава Герою!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору