Дерматолог
Авто Світ

Під час ворожого обстрілу на Сумщині пошкоджено ввідний газопровід. Є відключення, – Міненерго

 Поділитися

Поділитися в

11 грудня через бойові дії, технічні причини та негоду в Україні знеструмлено 491 населений пункт, внаслідок нічного обстрілу столиці без електроенергії залишилось 120 споживачів, повідомляє Міністерство енергетики України.
 В енергосистемі країни сьогодні фіксується незначний дефіцит електроенергії. Обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей. Запровадження графіків відключень побутових споживачів не передбачається.
 За даними Міненерго, на Сумщині під час ворожого обстрілу в одному з прикордонних з рф районів пошкоджено ввідний газопровід. Є відключення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору