Під час ворожого обстрілу на Сумщині пошкоджено ввідний газопровід. Є відключення, – Міненерго
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
11 грудня через бойові дії, технічні причини та негоду в Україні знеструмлено 491 населений пункт, внаслідок нічного обстрілу столиці без електроенергії залишилось 120 споживачів, повідомляє Міністерство енергетики України.
В енергосистемі країни сьогодні фіксується незначний дефіцит електроенергії. Обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей. Запровадження графіків відключень побутових споживачів не передбачається.
За даними Міненерго, на Сумщині під час ворожого обстрілу в одному з прикордонних з рф районів пошкоджено ввідний газопровід. Є відключення.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: