Під час традиційного турніру з пауерліфтингу у Шостці збирали кошти на безпілотник для ЗСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 25 грудня, у Шостці пройшов традиційний турнір з пауерліфтингу ім. Бориса Пушкаря PUSHKAR CUP 2022. Його організатором став Євген Пушкар.
Цього року захід був благодійним та проходив під девізом “Сила спорту для ЗСУ”. Під час змагань збирали кошти для придбання безпілотника для 30 ОМБ ім. князя Костянтина Острозького.
Артур Богдашкін, у жимі лежачи на 130 кг,народному жимі – 92.5 кг на 17 разів виборов бронзу.
Ігор Галашкін взяв участь у жимі лежачи – 140 кг., а в народному жимі вагу 103 кг вижав 17 разів.
Олександр Попов у жимі лежачи – 150 кг здобув бронзу, а також срібло у становій тязі – 275 кг.
Олександр Єсманчук – у жимі лежачи – 85 кг, народному жимі – 65 кг вижав 18 разів і отримав бронзу.
Максим Кіцелюк у жимі лежачи – 142,5 кг. здобув четверте місце!
Здивував силою присутніх найлегший та найменший учасник Мохамед Хатамов. Йому всього 11 років, але він вижав вагу 20 кг 27 разів.
Завдяки турніру були зібрані кошти, яких не вистачало на необхідний ЗСУ безпілотник, що коштує 120 тис. грн. Їх передано організатору збору, і вже очікують придбання БПЛА.










Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: