Під час повітряної тривоги породіль у Шостці евакуюють у підвал: ЮНІСЕФ передав пологовому необхідні речі та інструменти для якісної медичної допомоги і комфорту

 Поділитися

Поділитися в

 Коли лунає повітряна тривога, медики пологового відділення Шосткинської центральної районної лікарні евакуюють всіх вагітних, породіль із дітьми та їхніх відвідувачів у підвальне приміщення. У відділенні немає облаштованого бомбосховища. Сирий і темний підвал в напіваварійному стані — єдиний їхній захист від ракет.
 В таких умовах 25-річна мати Оксана вперше заколисує свою новонароджену доньку Ганну. Разом з іншими породіллями молода мама рахує хвилини у старому задушливому приміщенні до закінчення повітряної тривоги.
 Кожного місяця у Шостці народжуються приблизно 40 немовлят. Для того, аби всі немовлята та їхні мами отримували якісну медичну допомогу, почували себе комфортно та мали найнеобхідніші речі Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні передав до відділення витратні матеріали, інструментарій для пологів, транспортні кувези для немовлят, що народилися передчасно, а також «Пакунки-порятунки» для новонароджених дітей та багато необхідного обладнання.
Джерело – UNICEF Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору