Під час осінніх канікул у Шостці дає вистави ляльковий театр “Сонечко”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ляльковий театр «Сонечко» продовжує працювати у Центральній міській бібліотеці для дітей.
– Ляльковий театр – це не просто проведення дозвілля, це розвага та свято. В цьому переконалися першокласники ШЗШ І-ІІІ ст.№5, завітавши на виставу «Чому у їжачка багато голочок». На прикладі казкових героїв – їх дружби, доброти, взаємодопомоги – дітлахи вчилися розуміти та переживати разом з героями вистави, – повідомляє Центральна міська бібліотека для дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: