Під час масованої атаки шосткинські гвардійці знищили 6 “шахедів”
Війна 09:28, 24.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як уже повідомлялося, у ніч на 24 березня росія завдала масованого удару по Шостці. На місто було спрямовано “Шахеди” та керовані авіаційні бомби. За нашими підрахунками, у Шостці пролунало близько 30 вибухів.
Увесь час інтенсивно працювала ППО.
Лише загоном прикриття повітряного простору “SKY” 2 Шосткинського полку було знищено 6 ударних ворожих БпЛА типу “Shahed”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: