Під час артобстрілу загинула 60-річна жителька Шосткинського району
Прокуратура 12:34, 15.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 травня, окупанти з 9 ранку протягом години з артилерії обстрілювали цивільну інфраструктуру Есманьської громади Шосткинського району.
Унаслідок атаки ворога загинула 60-річна жінка, пошкоджено щонайменше 4 приватні будинки. Про це повідомляють у прокуратурі.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілу.
У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до Управління Служби безпеки України в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: