Дерматолог
Авто Світ

Піаністи Шосткинської ДШМ здобули ряд перемог на Міжнародному конкурсі “Grand Piano”

 Поділитися

Поділитися в

З 24 по 28 січня відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль талантів “Grand Piano” (м. Гамбург, Німеччина). У ньому, зокрема, взяли участь учні Шосткинської дитячої школи мистецтв.

Як повідомляє директор закладу Юрій Лоза, юні піаністи І фортепіанного відділу школи отримали найвищі результати:

  • Матвій Савченко – Гран-прі;
  • Юлія Дорошенко – Гран-прі;
  • Настя Подрядчикова – міні Гран-прі;
  • фортепіанний дует Ю. Дорошенко – М. Савченко – Міні Гран-прі (викладач Ірина Тарасова).
  • Валерій Мишков – І премія (викладач Олена Мирошниченко).

Крім того, 21 січня на ІІІ двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Різдвяна Україна” (м. Київ), який відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, фортепіанний дует Ю. Дорошенко – М. Савченко (викладач Ірина Тарасова) стали лауреатами ІІ премії.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору