Дерматолог
Авто Світ

Піаністка з Шостки посіла друге місце на чеському конкурсі мистецтв

 Поділитися

Поділитися в

Марія Масюк з Шосткинської дитячої музичної школи №1 взяла участь у міжнародному конкурсі “Осіння рапсодія”, який проходив у місті Брно Чеської Республіки.

Номери учасників  приймали в записі з 30 вересня до 3 жовтня.

Марія виборола диплом другого ступеня в інструментальному жанрі. Викладачкою дівчинки виступила Тетяна Сачава.

Двотуровий конкурс проходив за підтримки Міністерства культури – порталу міжнародних фестивалів OREA FEST&Європейські фестивалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору