Піаністка з Шостки посіла друге місце на чеському конкурсі мистецтв
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Марія Масюк з Шосткинської дитячої музичної школи №1 взяла участь у міжнародному конкурсі “Осіння рапсодія”, який проходив у місті Брно Чеської Республіки.
Номери учасників приймали в записі з 30 вересня до 3 жовтня.
Марія виборола диплом другого ступеня в інструментальному жанрі. Викладачкою дівчинки виступила Тетяна Сачава.
Двотуровий конкурс проходив за підтримки Міністерства культури – порталу міжнародних фестивалів OREA FEST&Європейські фестивалі.
- Диплом учасниці
- Подяка наставниці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: