Піаністка із Шосткинщини стала призеркою Всеукраїнського конкурсу “Ода вчителю”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця Воронізької школи мистецтв класу фортепіано Сеген Софія отримала перемогою у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “ОДА ВЧИТЕЛЮ”, що відбувся у місті Київ.
Софія стала Лауреатом ІІ премії, повідомляють у школі мистецтв.
“Це високе досягнення стало можливим завдяки таланту, праці та наполегливості Софії, а також професіоналізму та натхненній педагогічній підтримці викладача — Алли Грязнової”, – ідеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: