Дерматолог
Авто Світ

Піаністка із Шосткинщини стала призеркою Всеукраїнського конкурсу “Ода вчителю”

 Поділитися

Поділитися в

Учениця Воронізької школи мистецтв класу фортепіано Сеген Софія отримала перемогою у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “ОДА ВЧИТЕЛЮ”, що відбувся у місті Київ.

Софія стала Лауреатом ІІ премії, повідомляють у школі мистецтв.

“Це високе досягнення стало можливим завдяки таланту, праці та наполегливості Софії, а також професіоналізму та натхненній педагогічній підтримці викладача — Алли Грязнової”, – ідеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору