Перший великий успіх для шосткинського дзюдо: на Чемпіонаті України наша спортсменка виборола «бронзу»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 4 грудня, у Тернополі стартував Чемпіонат України з дзюдо.
Вихованка КДЮСШ «Барса» Вероніка Благуш стала бронзовою призеркою серед молодших юнаків та дівчат до 15 років.
«Бронзова медаль Чемпіонату України – це перша нагорода такого ґатунку для шосткинського дзюдо», – зазначив віце-президент федерації дзюдо Сумщини Олексій Романько.
Вероніка Благуш боролась у ваговій категорії 48 кг. Вона здобула перемоги у 4 поєдинках і в одному – поступилася.
Як суддя на цих престижних змаганнях дебютував тренер Вероніки Олександр Сулім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: