Дерматолог
Авто Світ

Перший великий успіх для шосткинського дзюдо: на Чемпіонаті України наша спортсменка виборола «бронзу»

Знай наших!, Спорт 13:10, 5.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 4 грудня, у Тернополі стартував Чемпіонат України з дзюдо.

Вихованка КДЮСШ «Барса» Вероніка Благуш стала бронзовою призеркою серед молодших юнаків та дівчат до 15 років.

«Бронзова медаль Чемпіонату України – це перша нагорода такого ґатунку для шосткинського дзюдо», – зазначив віце-президент федерації дзюдо Сумщини Олексій Романько.

Вероніка Благуш боролась у ваговій категорії 48 кг. Вона здобула перемоги у 4 поєдинках і в одному – поступилася.

Як суддя на цих престижних змаганнях дебютував тренер Вероніки Олександр Сулім.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору