Сервис Центр

Перевізників Сумщини та Шосткинської громади запрошують укладати договори для відшкодування витрат за безоплатний перевіз пільговиків

 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом на Сумщині були призупинені компенсації перевізникам громадського транспорту за безоплатний перевіз пільгових категорій населення. І учасники АТО/ООС, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС, інваліди не могли скористатися законною пільгою.

За численними зверненнями пільгових категорій населення на минулій сесії Сумської обласної ради 26 лютого народний обранець від «Опозиційної платформи – За життя» Володимир Пилипейко звернувся із депутатським запитом з проханням відновити з обласного бюджету перевізникам компенсації проїзду пільговиків у громадському транспорті, щоб учасники АТО/ООС, «чорнобильці», інваліди й надалі могли їздити територією області безкоштовно.

Як повідомив Володимир Юрійович, на сьогодні кошти виділені, компенсації перевізникам відновлені. Відповідна інформація оприлюднена і в газеті Верховної Ради «Голос України». Але самі перевізники поки не звертаються в органи соціального захисту населення для укладення договорів на отримання компенсації за перевіз пільговиків.

Для отримання компенсації за перевіз пільгових категорій населення перевізникам Шосткинської громади необхідно звернутися і укласти договори в місцевому Управлінні соціального захисту населення, а для перевозу пасажирів-пільговиків по території області – в Обласному департаменті соціального захисту населення Сумської ОДА.

Депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору