Перевізник припинив курсування автобусу за маршрутом Шостка-Тиманівка-Бензики

Транспорт 18:14, 12.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У вересні перевізник ФОП Макаренко припинив без погодження з органами місцевого самоврядування здійснення маршрутів за напрямком Шостка-Тиманівка-Бензики. Причина – зменшення пасажиропотоку. Хоча договір на перевезення з цим підприємцем був укладений до серпня 2022 року. Про це повідомляє у фейсбук Тиманівський старостинський округ.

У четвер, 9 вересня, була запланована зустріч за круглим столом з автоперевізником, проте А.М. Макаренко на зустріч не з’явився,  посилаючись на погіршенням здоров’я і перебування в лікарні.

За побажанням перевізника зустріч перенесена на понеділок 13 вересня. Позиція старостинского округу залишається незмінною, транспортне сполучення вищевказаного напрямку повинне бути відновлене в найкоротші терміни.

«З урахуванням зменшення пасажиропотоку розглядаються варіанти стосовно об’єднання даного маршруту з іншими суміжними марштутами цього ж перевізника або ж іншого перевізника. Сподіваємось, що Макаренко А.М. є людиною слова і все ж прийде в понеділок на повторно заплановану зустріч», – зазначається у дописі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору