Сервис Центр

Перепризначення субсидії: що треба знати споживачам електроенергії

Споживач 15:03, 10.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У травні розпочалося переоформлення субсидії на наступний період (неопалювальний сезон). Кому потрібно повторно подати документи і які основі аспекти призначення державної допомоги – пояснили у міському департаменті соцзахисту.

Повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

«Літню» субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

Як зауважують у Мінсоцполітикиважливо, щоб станом на травень не було простроченої понад місяць заборгованості за спожиту в березні електроенергію. Борги за квітневу комуналку не братимуться до уваги при перепризначенні субсидії у травні.

Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи в підрозділ з питань соціального захисту населення.

 

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору