Перемогою на Міжнародному конкурсі відзначилася ще одна талановита піаністка із Шостки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця класу “Фортепіано” Шосткинської дитячої музичної школи №1 Нікітіна Надія взяла участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв Global Art”, який проходив 10 квітня у Києві.
За результатами конкурсу юна піаністка у другій віковій категорії виборола Диплом І ступеня, виконавши композицію Олени Девіс “Літаюча феєрія”.
Викладач дівчини – Тетяна Сачава.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: