Дерматолог
Авто Світ

Педагогиня із Шостки відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України

Освіта 15:58, 6.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Заступниця директора Шосткинської гімназії Тетяна Василенко днями отримала Подяку від Міністерства освіти і науки України. Про це повідомили у навчальному закладі.

“Це заслужене визнання ініціативи та наполегливості, високого професіоналізму, сумлінного виконання службових обов’язків та вагомого особистого внеску у розвиток сфери освіти і науки. Пишаємося Вами, Тетяно Григорівно, та щиро дякуємо за віддану працю, мудрість і натхнення, яке Ви щодня даруєте колективу та учням!”, – зазначили колеги Тетяни Василенко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору