Педагоги медколеджу відновлюють сили під час арт-терапії
Поділитися в
Копіювати посилання
Одним із завдань психолога коледжу є психологічна підтримка педагогів та студентів, особливо у такі складні часи. Навчальний процес у закладі зараз призупенено, але щодня викладачі коледжу проводять курси з надання домедичної допомоги.
Щоб відволікти колег, психолог навчального закладу влаштовує їм арт-терапії.
Це сприяє зменшенню рівня тривоги, наповнює внутрішній ресурс, створює атмосферу спокою, внутрішньої рівноваги та відновлює внутрішні сили для роботи, інформують на Фейсбук-сторінці медичного коледжу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: