Педагогів Шостки відзначила Верховна Рада та МОН України (Оновлено)
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Дня вчителя, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, у Сумах відбулось відзначення й нагородження найкращих педагогів області.
Грамотою Верховної Ради України та Подякою Міністерства освіти та науки України відзначено заступника директора Шосткинського ліцею Наталію Поправко та заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури Шосткинської школи №1 Інна Андрущенко.
Подяку Міністерства освіти і науки України отримала і майстер виробничого навчання Шосткинського Вищого професійного училища Ольга Савинська.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: