Дерматолог
Авто Світ

Педагогів Шостки відзначила Верховна Рада та МОН України (Оновлено)

Знай наших!, Освіта 11:41, 29.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Напередодні Дня вчителя, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, у Сумах відбулось відзначення й нагородження найкращих педагогів області.
 Грамотою Верховної Ради України та Подякою Міністерства освіти та науки України відзначено заступника директора Шосткинського ліцею Наталію Поправко та заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури Шосткинської школи №1 Інна Андрущенко.
Подяку Міністерства освіти і науки України отримала і майстер виробничого навчання Шосткинського Вищого професійного училища Ольга Савинська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору