Пацієнтів другої амбулаторії терміново просять забрати свої картки
Медицина 14:03, 24.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський центр ПМСД у соцмережах повідомляє, що найближчим часом в Амбулаторії №2 розпочнеться поточний ремонт. У зв’язку з цим пацієнтам до 13:00 27 вересня (субота) необхідно отримати у реєстратурі (вул. Знаменська, 6а) свої амбулаторні карти.
Контактні телефони реєстратури для довідок:
Міський: (05449) 2-22-31
Мобільний: +38 (066) 724-15-50
“Просимо поставитися з розумінням і завчасно подбати про отримання своїх карт”, – зазначають у медзакладі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: