ПАТ “Сумиобленерго” відкрило телефонні лінії для споживачів

Споживач 18:31, 18.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Такий крок енергетики впровадили для того, щоб люди могли вирішувати питання з розподільною компанією, не виходячи з дому – йдеться на сайті Товариства.

Щоб дистанційно вирішити питання, які стосуються розподілу електричної енергії, наберіть 0542 659 444. Далі, залежно від місця проживання та напряму Вашого запиту, наберіть код.

За напрямом “інформація для побутових споживачів” наші фахівці проконсультують Вас із договірних питань, а також щодо передачі показів лічильника електроенергії, коригування споживання тощо.

За напрямом “інформація СЦ (сервісного центру)” Ви можете отримати відповіді на запитання, що стосуються приєднання електроустановки до електричних мереж, а також про платні послуги (розробку проєктної документації, заміну, демонтаж і монтаж обладнання, ліній чи опор, електролаболаторні вимірювання тощо). Повний перелік платних послуг, які надаються Товариством, можна переглянути на сайті ПАТ “Сумиобленерго” в розділі “Споживачам” – “Послуги” – “Послуги Сервісного центру”.

Нагадаємо,  ПАТ “Сумиобленерго” обмежило відвідування сервісних центрів компанії для попередження поширення на території Сумщини коронавірусу COVID-19. У сервісних центрах компанії встановлені скриньки, в яких можна залишити звернення, вказавши номер телефону для зворотного зв’язку. Із 12 березня по 3 квітня карантин діє по всій території нашої держави, згідно з Постановою Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”.

Будь ласка, з розумінням поставтеся до обмежень у відвідуванні сервісних центрів для обслуговування споживачів, не наражайте на небезпеку себе й працівників енергокомпанії та вирішуйте свої питання дистанційно:

– через телефонні лінії, вказані вище;

– через кол-центр (0542 659 659 або 0800 300 247);

– за допомогою особистого кабінету www.billing.soe.com.ua;

– скориставшись функцією онлайн-звернення на сайті ПАТ “Сумиобленерго”;

– написавши запит на електронну скриньку call_center@soe.com.ua.

Заяву на приєднання електроустановки теж можна подати дистанційно через сайт ПАТ “Сумиобленерго” (у розділі “Споживачам” – “Послуги” – “Послуги приєднання” – “Порядок подання заяви на приєднання” – “On-line формування заяви про приєднання електроустановки”).

Передати покази лічильника, не треба йти до сервісного центру. Це можна зробити одним зі зручних способів (в два останні та три перші робочі дні щомісяця), перелік яких є на сайті ПАТ “Сумиобленерго”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору