Сервис Центр

ПАТ “Сумиобленерго” подарувало дітям подарунки та телевізор + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Кілька разів на рік представники ПАТ “Сумиобленерго” є гостями Штепівського навчально-реабілітаційного центру. І завжди – не з порожніми руками! До Дня знань і початку навчального року цьогоріч енергетики привітали першокласників персональними подарунками, а також презентували телевізор, повідомляє прес-служба енергетичної компанії.

«Дорогі діти, шановні працівники закладу та батьки! Знаєте, я завітав до вас вперше, і дуже приємно здивований атмосферою цього закладу. Одразу видно, що все тут робиться з думкою про дітей! ПАТ “Сумиобленерго”, не зважаючи на непростий час, на реформу в сферах освіти і енергетики, продовжує традицію благодійності – ми підтримуємо Штепівський навчально-реабілітаційний центр уже майже 10 років. Адже нести світло для нас – це не лише розподіляти електроенергію, а й сіяти його в душах дітей. Дарувати цим дітям подарунки, бути частиною дружньої родини закладу – це честь для “Сумиобленерго”. Дітям і вихователям бажаємо успіхів, терпіння, натхнення і міцного здоров’я!», – зазначив директор з охорони праці Товариства Віталій Горбуль.

У Штепівському навчально-реабілітаційному центрі щороку вдосконалюють матеріально-технічну базу. «Працівники закладу, педагоги, обслуговуючий персонал, натхненно працювали над покращенням матеріально технічної бази все літо – і сьогодні ми отримали 4 нових класні кімнати, 4 нових спальні, це завдяки дбайливим рукам наших педагогів і працівників», – говорить Віктор Харченко, в.о. директора Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Зараз у закладі виховують 108 дітей, 7 із них – першокласники. Підхід до кожної дитини – індивідуальний, адже кожна дитина – особлива. До кожного свята вихованці показують чудові концертні програми та вистави, і завжди – різний сценарій. Діти тут люблять навчатися, адже педагоги вкладають всю душу в цей процес.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору