Пʼятеро людей травмовано на Сумщині внаслідок ворожих обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби російські війська обстріляли 29 населених пунктів області. На місцях працювали слідчо-оперативні групи поліції та вибухотехніки.
Як повідомляють у поліції, у Сумській МТГ отримали поранення троє людей. Пошкоджено тепловоз, тролейбусну лінію, вікна торгового центру, приватні будинки, автомобіль.

У Новослобідській громаді отримали поранення 71 та 61-річний чоловіки, пошкоджено будинок.
У Зноб-Новгородській та Миропільській громадах пошкоджено приватні будинки, а у Краснопільській – автомобіль.
За кожним фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: