Дерматолог
Авто Світ

Пʼятеро людей травмовано на Сумщині внаслідок ворожих обстрілів 

Війна 08:37, 9.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулої доби російські війська обстріляли 29 населених пунктів області. На місцях працювали слідчо-оперативні групи поліції та вибухотехніки.

Як повідомляють у поліції, у Сумській МТГ отримали поранення троє людей. Пошкоджено тепловоз, тролейбусну лінію, вікна торгового центру, приватні будинки, автомобіль.

У Новослобідській громаді отримали поранення 71 та 61-річний чоловіки, пошкоджено будинок.

У Зноб-Новгородській та Миропільській громадах пошкоджено приватні будинки, а у Краснопільській – автомобіль.

За кожним фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору