П`ять золотих та дві срібні медалі вибороли шосткинські боксери на чемпіонаті Сум з боксу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихідними, 20-21 лютого, в Сумах пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу. У змаганнях взяли участь 173 спортсмена.
Як повідомляє Шосткинська КДЮСШ «Барса», вихованці школи Олександр Горбачов, Арсеній Ричков, Ілля Коломойченко, Микола Фисенко, Мандрикін Тихон вибороли золоті медалі, Богдан Махатков та Іван Карпенко – срібні. Тренер – Євген Хрестіков.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: