Отопление подешевело: «Шостка-тепло» и «Импульс» сделали перерасчет
Поділитися в
Копіювати посилання
Две теплоснабжающие организации города – «Шостка-тепло» и казенный завод «Импульс» – произвели перерасчет за декабрь минувшего года.
Как сообщил мэр Николай Нога, они, согласно решению исполкома, уменьшили размер начислений за услуги по централизованному отоплению на 20 %.
«Для цих підприємств тарифи встановлює Шосткинський виконком, тому і прийняте таке рішення. «Імпульс» надрукує окрему платіжку про перерахунок. По «Шостка-тепло» перерахунок буде відображений в платіжці за січень», – написал Николай Нога в соцсети.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: