Сервис Центр

Открытие детских оздоровительных заведений сейчас преждевременно – Госкомиссия ТБЧС

Офіційно 18:06, 16.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Такое решение приняла Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций, заседание которой прошло сегодня, 16 июня, в режиме видео-конференции. Об этом сообщает Сумская ОГА.

Участие в заседании приняли глава облгосадминистрации Роман Грищенко, его заместитель Сергей Банников и члены областной комиссии ТБЧС.

В своем выступлении министр здравоохранения Максим Степанов доложил, что в Украине за последнюю неделю ухудшилась ситуация с заболеванием COVID-19. Наблюдается как рост количества больных, так и количества госпитализаций и осложнений от этой болезни.

«З одного боку, ми знаємо, що кількість дітей в країні, які в цьому році мали відпочити та оздоровитися, це близько 1,2 мільйона осіб, більшість із них –пільгова категорія. Але в той же час, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції останніми днями стає досить напруженою. На сьогодні за добу в Україні знову 666 хворих, у тому числі 53 дитини. Також може виникнути проблема із можливими спалахами інших інфекційних хвороб, у тому числі, спалахами кишкових інфекцій, так як це було влітку у 2018 та 2019 роках. Якщо будуть такі спалахи, то дітей необхідно буде терміново доставляти в інфекційні відділення лікарень, але левова частка цих відділень працює безпосередньо з COVID-19», – сказал министр здравоохранения.

«…Ми вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення та відпочинку дітей на сьогодні є передчасним. Втім, не виключаємо це відкриття вже з 1 липня. Я думаю, що протягом тижня ми будемо приймати таке рішення. Відтак, у залежності від умов адаптивного карантину не виключаємо, що в деяких областях можливе відкриття таборів оздоровлення та відпочинку, але за певних умов», – подчеркнул министр развития громад и территорий, первый заместитель председателя Государственной комиссии Алексей Чернышев.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору