Освітяни Сумщини отримали ноутбуки
Поділитися в
Копіювати посилання
Як зазначив керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, аби полегшити працю вчителів, закладам освіти Сумщини передали ще 1774 ноутбуки.
«У сьогоднішніх умовах головний інструмент вчителя – це ноутбук. Для наших педагогів немає причини, аби відмінити урок. Вони часто дивують своєю винахідливістю, виходячи в онлайн навіть тоді, коли це здавалось б неможливим. Дякую нашим вчителям за відданість справі, за те, що навіть в умовах війни наші діти отримують якісні знання», – наголосив він.
Це стало можливим завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України та компанії «Google». Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю».







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: