ontaxi
Реклама
Сервис Центр

Осталось собрать чуть больше 10 тысяч евро, чтобы 5-летний шосткинский мальчик обрел слух

 Поділитися

Поділитися в

5-летний шосткинец Данил Партола не слышит голоса мамы, звуков окружающей среды, не может полноценно развиваться.

–  Казалося, що здорова дитина, але моя малеча дуже часто хворіла. В 2018 році лікарі поставили діагноз – двобічна сенсоневральна глухота 4 ступеню. Цей діагноз розбив моє материнське серце. Прийняти діагноз було дуже важко, я довго не вірила, що в Данила глухота. Але це була правда. Радісні дні в нашої маленької родини закінчилися. Наше з ним життя остаточно розділене на ДО діагноза і ПІСЛЯ! – сообщает мама мальчика Оксана Партола.

Чтобы ребенок мог полноценно развиваться, необходима кохлеарная имплантация на ухо. Такую операцию обещают сделать в Киевском лоринституте. Стоимость операции 18, 8 тысяч евро.

Семья не в состоянии оплатить самостоятельно лечение ребенка. 10, 5 тысяч евро обещал собрать один из благотворительных фондов. Помочь собрать недостающую сумму просят всех неравнодушных.

– Я мрію, як кожна любляча мати, щоб моя дитина розвивалася, так як інші діти. Мрію, щоб мій маленький син почув всі барви навколишнього світу!!! Щоб радісно проводив своє дитинство і все своє життя! Тому звертаюся до свіх небайдужих людей домомогти назбирати кошти, які зможуть подарувати синові шанс на нормальне життя! Наперед вдячна всім, хто відгукнеться! – обращается мама Данила.

Реквизиты для помощи на лечение Данила:

Карта ПриватБанка 5168 7573 7904 9259 Партола Оксана Юрьевна (мама)

Тел.: 0989008226.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору