Ощадбанк відкриває доступ мікро- та малому бізнесу до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Споживач, Фінанси 10:33, 27.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

11 лютого 2020 року в Харківському обласному управлінні відбулось перше підписання кредитного договору в рамках державної програми підтримки мікро- та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Щасливим власником кредиту в рамках цієї програми став підприємець з Харківської області Ігор Кушнаренко, який розпочав свою діяльність 25 років тому, здійснюючи виробництво і монтаж різного обладнання (електроустаткування, духові печі та пічні пальники, котли і радіатори для центрального опалення).

Завдяки пільговому кредиту бізнес харківського підприємця повинен вийти на новий рівень. Кредитні кошти, а це понад мільйон гривень, будуть витрачені на придбання лазерного верстату для різання. В майбутньому харків’янин планує створити два нових робочих місця, що надасть можливість зменшити  відсоткову ставку з 7 до 5% річних.

Харківське обласне управління має значний досвід в реалізації державних програм, в тому числі і з підтримки малого підприємництва. До реалізації програми доступних кредитів залучені всі працівники універсальних установ, щоб якомога більше підприємців змогли зміцнити свій бізнес і перейти но новий рівень підприємництва.

Детальніше про “Доступні кредити 5-7-9%” можна дізнатися на офіційному сайті Ощадбанку. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору