Оприлюднено відео, як російські окупанти грабували супермаркет на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Служба безпеки України опублікувала відео з камер спостереження одного з магазинів, який пограбували російські окупанти у Сумській області.
«Завдяки нашим захисникам там уже немає окупантів, але «пам’ять» про них збереглася на відео… Спочатку рашисти «героїчно» виламали двері магазину, а потім почали «демілітаризувати» його полиці. Крали все, що бачили: від батарейок до парфумів. Сумки для награбованого знайшли тут же, в крамниці… І поки керівництво рф вигадує нісенітниці про «другу армію світу» та «аналогов нєт», усі розуміють, що насправді російські солдати мають тільки одне лице – вбивць і мародерів», – йдеться в дописі на сторінці СБУ в Фейсбуці.
Детальніше про подвиг «асвабадітєлєй полиць супермаркету» дивіться на відео
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: