Оприлюднено карту з адресами захисних споруд міста + Відео

Безпека 18:30, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Захисні споруди – це протирадіаційні укриття, які розташовані на підприємствах, у житлових будинках,  закладах освіти та культури. Найпростіші укриття – це підвали.

«Захисні споруди міста щорічно перевіряє комісія, яка складається з представників ДСНС та управління з надзвичайних ситуацій та балансоутримувача», – розповідає Ольга Ткаченко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

Шосткинською міською радою розроблена карта, на якій позначені усі захисні споруди.

Ольга Ткаченко наголошує, на сьогодні головним критерієм безпеки людей є якнайменше часу проводити на вулиці. Більш безпечніше перебувати під сходами, у підвальному приміщенні, а не витрачати час на пошуки так званого бомбосховища.

У Шостці переважна кількість захисних споруд розташована на території підприємств і служать для укриття найчисельнішої працюючої зміни. Для укриття пересічних шосткинців передбачені протирадіаційні укриття і найпростіші укриття, які є у багатоквартирних житлових будинках, у підвалах адмінбудівель.

Перелік цих споруд опублікований на сайті Шосткинської міськради. Це 32 протирадіаційні укриття та 22 найпростіші укриття.

«При підготовці до укриття в захисну споруду кожна людина повинна взяти з собою запас медикаментів, запас засобів індивідуального захисту, води та продуктів харчування на 2 доби. При собі необхідно мати документи: паспорт, пенсійне посвідчення, свідоцтва про народження дітей, військовий квиток, трудову книжку”, – радить Ольга Ізотова, головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій.

Ольга Ткаченко закликає людей зберігати спокій і підкреслює, робота з догляду за технічним станом укриттів є плановою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору