Олексія Романька обрано головою обласної ради
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній сесії Сумської обласної ради відбулися вибори голови.
Кандидатом на цю посаду став шосткинець Олексій Романько. Він є депутатом облради від партії «Слуга Народу». За підсумками голосування кандидатуру Олексія Романька підтримав 51 народний обранець.
Таким чином, його було обрано головою Сумської обласної ради.
Олексію Романьку 40 років, народився в с. Собичеве Шосткинського району. З відзнакою закінчив середню школу. Вищу освіту здобув в Сумському національному аграрному університеті. Очолював завод «Сател». Є керівником громадської організації «Перспектива». У 2020 році обраний депутатом обласної ради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: